Little Alchemy

iOS için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.2 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Jakub Koziol
Little Alchemy; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde, basit elementlerden başlayarak elementleri birleştirerek daha karmaşık elementler elde etmenize olanak sağlayan eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Little Alchemy; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde, basit elementlerden başlayarak elementleri birleştirerek daha karmaşık elementler elde etmenize olanak sağlayan eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan oyunda, 520 adet farklı element bulunuyor. Ancak oyunun başında 4 basit elementi birleştirmekle başlıyorsunuz. Daha sonra bu 4 elementi kullanarak yeni elementler elde ederek dinazorları, unicornları ve uzay gemilerini keşfediyorsunuz.

Little Alchemy oyunu içerisinde; 520 element, tek elle oynayabilme, ilginç, eğlenceli ve şaşırtıcı öğeleri oluşturmak için öğeleri karıştırma, her kombinasyonu çözmek için mini bulmacalar, liderler listesi, Google oyunları entegrasyonu, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Fransızca, Lehçe, Hollandaca, İsveççe ve Norveççe dil desteği gibi bir çok özellik yer alıyor.

Little Alchemy indir
DİĞER SÜRÜMLER